آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه برق و الکترونیک

آموزش تعمیرات موبایل به دو بخش کلی تعمیرات نرم افزاری موبایل و تعمیرات سخت افزار موبایل تقسیم بندی می شود. ما در مجتمع آموزشی برق و الکترونیک با استفاده از تجهیزات مدرن و اساتید مجرب این امکان را فراهم کرده‌ایم تا کارآموزان با فراگیری دوره آموزش تعمیرات گوشی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری کار آمد شوند تا در بازارکار امروزه که دائما در حال توسعه وپیشرفت است، از لحاظ تئوری وعملی کارآمد باشند.

آموزش تعمیرات گوشی موبایل

آموزشگاه برق و الکترونیک تمامی دانشجویان خود را مادام العمر و به طور نامحدود پس از پایان دوره پشتیبانی می کند. اگر کارآموزی پس از پایان دوره ( آموزش تعمیرات موبایل در تهران ) در یافتن یا تعمیر قطعه مشکل داشت، می‌تواند از مربیان و اساتید ما کمک بگیرد. همچنین مدرک این آموزشگاه دارای اعتبار و تاییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد و کارآموزان می توانند پس از طی دوره نسبت به دریافت پروانه کسب یا همان پروانه کسب اقدام نمایند. فضای آموزشی و فضای کلاس های ما نیز کاملا آکادمیک بوده و حس خوب یادگیری و پیشرفت را به شما القا می کند.

کلاس آموزش تعمیرات موبایل - آموزشگاه برق الکترونیک

آموزش تعمیر گوشی موبایل

چنانچه شما از آن دسته افرادی هستی که به تعمیرات موبایل علاقه مند بوده ولی هنوز نمیدانی باید از کجا شروع کنی و یا شاید قبلا در جایی آموزش مجازی و یا آموزش حضوری دیدی ولی نکات عملی بازار کار را کامل و خوب فرا نگرفته بخاطر همین هم پس از آن نتوانستی مشغول به کار شوی… به هیچ وجه نه نگران باش و نه نا امید شو ! پیشنهاد ما شرکت در کلاس آموزش تعمیرات موبایل در تهران در آموزشگاه برق و الکترونیک است حالا چرا؟؟ چون

اول

آموشگاه برق و الکترونیک از اساتید مجرب و کار بلد و حرفه ای استفاده میکند.

دوم

دارای کارگاه مجهز بوده و از ابزار به روز بهره میبرد.

سوم

بعد از پایان دوره و ورود به بازار کار اگر جایی به مشکلی برخورد کردی میتوانی با استاد مربوطه در میان گذاشته و به راحتی مشکل را برطرف کنی … پس :

با خیال راحت با ما همراه شو.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص درآمد و بازار کار تعمیرات موبایل وارد صفحه درآمد تعمیرات موبایل از سایت آموزشگاه برق و الکترونیک بشوید.

دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل - آموزشگاه برق و الکترونیک

افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند، می توانند در این صفحه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.

در خصوص میزان درآمد شغل تعمیرات موبایل لازم است یادآوری کنیم که در کلانشهری مانند تهران طبیعتاً بسیار بیشتر از شهرهای کوچکتر است، اما به طور متوسط می توان گفت حداقل درآمد یک تعمیرکار موبایل که تازه شروع به کار کرده است دو برابر حقوق وزارت کار است که به مرور زمان افزایش می یابد.

آموزشگاه برق و الکترونیک سعی دارد، دوره آموزش تعمیر موبایل را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت نماید. لازم به ذکر است که مدت زمان دوره آموزش تعمیرات موبایل 45 ساعت است.

amoozeshbarghelectronic.com

معرفی رشته تعمیرات موبایل

معرفی رشته تعمیرات موبایل - آموزشگاه برق و الکترونیک
معرفی رشته تعمیرات موبایل – آموزشگاه برق و الکترونیک

رشته تعمیرات موبایل یکی از رشته های محبوب در بین رشته های فنی حرفه ای است که متقاضیان زیادی در بازار کار دارد. رشته تعمیرات موبایل یک رشته مهم فنی حرفه ای است که انجام آن نیاز به دقت و رعایت جزئیات فراوان دارد. رشته تعمیرات موبایل یکی از رشته های فنی حرفه ای است که بیشتر مورد علاقه نوجوانان و جوانان می باشد.

دستگاه موبایل از قطعات الکترونیکی مختلفی تشکیل شده است. از جمله این قطعات می توان به برد موبایل، اسپیکرها، میکروفن، دوربین ها، سوکت ها و… اشاره کرد. یک تعمیرکار موبایل باید قادر باشد انواع این قطعات را عیب یابی کند و در صورت لزوم آنها را تعمیر و یا تعویض نماید.

بازار کار شغل تعمیرات موبایل

بازار کار شغل تعمیرات موبایل - آموزشگاه برق و الکترونیک

استفاده از موبایل در بین مردم بسیار گسترده است. تقریبا می توان گفت به ازای هر شخص یکی گوشی موبایل وجود دارد. این تعداد گسترده موبایل ها و بهره گیری مداوم از آنها برای انجام کارهای روزانه مانند تحقیقات اینترنتی، بازی، چت کردن، تماس، تولید محتوا و… باعث شده بازار کار تعمیرات موبایل هم همیشه داغ باشد.

البته انجام شغل تعمیرات موبایل نیاز به آموزش دارد. آموزش ها باید کاملا عملی و اصولی باشند و ویژه بازار کار طراحی شده باشند.

آموزش تعمیرات موبایل شامل آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل می باشد. یک متخصص تعمیرات موبایل باید روی هر دو حوزه کاملا مسلط باشد.

درآمد شغل تعمیرات موبایل

درآمد شغل تعمیرات موبایل - آموزشگاه برق و الکترونیک

هرچه بازار کار یک شغل گسترده تر و فعال تر باشد درآمد نیز در آن شغل بالاتر است. تعمیرکاران و تکنسین های تعمیرات موبایل سفارشات زیادی را در روز دریافت می کنند. این سفارشات شامل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل است. شغل تعمیرات موبایل یک شغل تخصصی می باشد و به همین جهت میزان دستمزدها در این شغل نسبت به رشته های دیگر فنی حرفه ای بالاتر است.

تعمیرکاران موبایل معمولا سفارشات متعددی را دریافت می کنند و از درآمد خود کاملا راضی هستند. ضمن اینکه این تعمیرکاران می توانند در کنار تعمیرات موبایل تجهیزات جانبی موبایل را نیز به فروش برسانند و سود بیشتری کسب کنند.

مراحل و سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل

سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل - آموزشگاه برق و الکترونیک

برای ورود به هر بازار کاری باید با فرآیند آن آشنا بود. اگر بدون برنامه ریزی، قصد ورود به بازار کار تعمیرات موبایل را داشته باشیم با مشکل مواجه می شویم. در این صورت ممکن است نتوانیم مسیر درست را طی کنیم و خیلی زود از این شغل جذاب خسته شویم یا در بهترین حالت خیلی دیر به مقصد خود برسیم.

برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل باید ابتدا در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنیم و مهارت های اصلی و پایه ای این شغل را فرا بگیریم. تعرفه شرکت در این دوره در کلاس های خصوصی و عمومی در جدول قیمت ها در بالای همین صفحه آمده است.

این نکته را در نظر بگیرید که مهارت هایی که می آموزید و فرصت های شغلی که در ازای یادگیری این مهارت ها در آینده خواهید داشت بسیار فراتر از هزینه دوره می باشد. شما با شرکت در این دوره مهارت های ضروری برای شغل آینده زندگی خود را می آموزید که بسیار ارزشمند هستند.

در مرحله بعدی شما باید به تهیه لوازم و تجهیزات کار خود بپردازید. آموزشگاه برق و الکترونیک بعد از دوره ابزار و تجهیزات کار شما را با قیمت بسیار مناسب و پایین تر از قیمت بازار در اختیار کارآموزان قرار می دهد.

در مرحله بعدی شما باید وارد بازار کار شوید. برای این منظور شما می توانید از روش های مختلفی بهره ببرید. اگر هزینه لازم برای اجاره یک مغازه را دارید می توانید با اجاره یک مغازه به صورت مستقل شروع به کار کنید.

اگر این امکان برای شما وجود ندارد می توانید ابتدا در شرکت های خدماتی مشغول به کار شوید یا یک میز کاری کوچک در یک مغازه اجاره کنید که نیاز به پول پیش ندارد و اجاره چندانی هم لازم نیست بپردازید.

روش بعدی این است که با ثبت نام در اپلیکیشن های کاریابی مانند آچاره و استادکار سفارشات تعمیراتی خصوصی و سیار از مردم دریافت کنید.

آموزش تعمیرات موبایل اندرویدی

بیشترین گوشی های بازار را گوشی های اندرویدی تشکیل می دهند. گوشی های اندرویدی در برندهای مختلفی از جمله سامسونگ، شیائومی، هواوی، اچ تی سی و سونی در بازار وجود دارند.

این گوشی های موبایل سیستم عامل یکسانی دارند و معمولا مشکلات رایج آنها باهم مشترک است. برای مثال فلش کردن گوشی یا تعمیر مسیر شارژ دستگاه از جمله تعمیراتی هستند که تمام گوشی های اندرویدی بعد از مدتی کار به آن نیاز خواهند داشت.

آموزش تعمیرات موبایل آیفون

آموزش تعمیرات موبایل آیفون - آموزشگاه برق و الکترونیک

موبایل های آیفون به صورت خاص با یک مهندسی متفاوت توسط شرکت اپل تولید می شوند. این موبایل ها همچنین دارای سیستم عامل متفاوتی می باشند که آنها را از موبایل های دیگر بازار مجزا کرده است. به عنوان یک تعمیرکار موبایل شما باید قادر باشید انواع گوشی های آیفون را باز و بست، عیب یابی و تعمیر کنید.

یک تعمیرکار موبایل باید روی هر دو نوع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های اندرویدی و آیفون مسلط باشد. در دوره آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه برق و الکترونیک انواع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل های اندوریدی و آیفون به کارآموزان آموزش داده می شود. دوره آموزش تعمیرات موبایل ما یک دوره 60 ساعته کامل و جامع با آموزش های ویژه بازار کار می باشد.

آموزش تعمیرات تبلت و آیپاد

یکی از دستگاه هایی که به صورت عمده توسط دانش آموزان، دانشجویان و اساتید استفاده می شود تبلت است. تبلت ها بیشتر با مقاصد آموزش و تدریس به کار می روند. برخی مدل های تبلت حتی سیم کارت نیز قبول نمی کنند و صرفا آموزشی هستند. تبلت ها دارای صفحه نمایش بزرگتری نسبت به گوشی های موبایل هستند.

همچنین آیپادها درست همان ویژگی های تبلت ها را دارند ولی توسط شرکت اپل طراحی و تولید شده اند. یک تعمیرکار موبایل بعد از شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل باید قادر باشد انواع تبلت و آیپاد را عیب یابی و در صورت لزوم تعمیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید